Ciepłe krągłości

Wymarzona aranżacja domowych wnętrz cieszy oko i pomaga przyjemnie spędzać czas w ulubionych przestrzeniach. Nic nie może jej zakłócać, a obecność każdego detalu powinna być mile widziana przez domowników. Dekoracyjna linia grzejników Bratan 90 i Bratan 180 firmy Stelrad pozwala także ten element uczynić stylową częścią przemyślanej całości. Ekskluzywny design i nietypowa forma spowodują, że grzejnik stanie się jednym z najciekawszych akcentów stylizacji pomieszczenia.

Grzejniki zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań pozwalających na efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Model 180, dzięki ułożeniu 13 lub 15 pionowych profili w kształcie półkola, wydajnie ogrzewa pomieszczenie, zajmując jedynie od 309 do 351 mm szerokości. Wysokość wynosząca 1800 lub 2000 mm daje możliwość wykorzystania znacznego obszaru nad urządzeniem, nadając mu jednocześnie wyjątkową smukłość.

Osoby, które dysponują „wolnym kątem”, docenią z kolei model Stelrad Bratan 90. Grzejnik ten może być dobrym pomysłem na wykorzystanie przestrzeni często trudnej do zaadaptowania. 13 starannie zmontowanych profili ułożone zostało w taki sposób, aby eleganckim łukiem wizualnie spiąć płaszczyzny łączących się w narożniku ścian. Podobnie jak w przypadku modelu Bratan 180 wybierać można między wysokością 1800 i 2000 mm.

Oba modele będą niepowtarzalnym elementem wystroju wnętrza, podkreślając dobry gust mieszkańców i ich przywiązanie do najwyższej jakości. Pomocna w tym będzie bogata paleta zróżnicowanych kolorów, które pozwolą nadać grzejnikom indywidualny charakter i idealnie dopasować je do aranżacji wnętrza.

grzejnik_stelrad_bratan_90

fot. materiały prasowe