Egzotyka na tarasie – bambusowy system tarasowy

Wiosna i lato to idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a nic tak nie relaksuje po ciężkim dniu w pracy, jak popołudniowa kawa we własnym ogrodzie, na własnym, drewnianym tarasie. Dla tych, którzy szukają alternatywy dla rodzimych gatunków naturalnego surowca, Kopp proponuje rozpocząć „sezon tarasowy” od wprowadzania do swojego otoczenia nieco egzotyki i zaprosić na taras drewno bambusowe.

Egzotyczny bambus to propozycja dla tych, którzy poszukują wysoce trwałego i bezpiecznego materiału, nie tylko odpornego na działanie czynników atmosferycznych, ale łatwego w utrzymaniu czystości i późniejszej renowacji. Taras, jako wizytówka ogrodu, musi charakteryzować również estetyka i dbałość o szczegół – w tym wypadku wyrażony odpowiednim kolorem i perfekcyjnym wykończeniem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW ofercie Kopp znajdują się 3 rodzaje tarasowych desek bambusowych w kolorach teak i karmel: deska jednostronnie ryflowana, o doskonałych właściwościach antypoślizgowych; deska o powierzchni wypukłej, pozwalająca na łatwe odprowadzanie wody; deska trójwarstwowa, zapewniająca dużą trwałość i stabilność kształtu i wymiaru, zdecydowanie ułatwiając utrzymanie tarasu w czystości.

W skład systemu tarasowego wchodzą: deski tarasowe z bambusa wertykalnego karbonizowanego, wykończone wodnym olejem Woca; legary – do wyboru 3 rodzaje: legar bambusowy, egzotyczny lub kompozytowy, oraz zaczepy stalowe wraz z wkrętami, zapewniające niewidoczny sposób montażu.

kopp-taras-bambusowy-2-m(fot. Kopp)

 

Translate »