Equator II z nowym lobby

We w pełni wynajętym warszawskim biurowcu Equator II przy Al. Jerozolimskich została otwarta kawiarnia Daft Cafe. Właściciel budynku, firma Karimpol Polska, przeprowadził ponadto prace modernizacyjne strefy wejściowej. Kawiarnia Daft Cafe zajmuje powierzchnię blisko 30 mkw. na parterze budynku. Autorem projektu nowej strefy wejściowej jest firma JMP Service. Prace modernizacyjne objęły przestrzeń zlokalizowaną na parterze budynku o łącznej powierzchni ok. 220 mkw. w tym recepcję i hol.

– Equator II został oddany do użytku w 2011 roku i cieszymy się, że jest nadal atrakcyjny w oczach najemców. Warto podkreślić, że większość najemców zdecydowała się przedłużyć umowy najmu, mimo dużej dostępności nowej powierzchni biurowej na rynku – powiedział Harald Jeschek z Karimpol Polska.

Equator II oferuje 21 300 mkw. powierzchni biurowej ulokowanej na 14 kondygnacjach naziemnych oraz parking na ponad 250 aut na 4 kondygnacjach podziemnych. Został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski.

fot. nowe lobby Equatora / mat. prasowe