Ferio Konin i Sarni Stok pod zarządem Multi Poland

Multi Poland, spółka Multi Corporation paneuropejskiej, zintegrowanej platformy nieruchomości handlowych w Europie i Turcji, wygrała kontrakt Union Investment na zarządzanie nieruchomościami dwóch centrów handlowych w Polsce: Ferio Konin w Koninie oraz Sarni Stok w Bielsku-Białej, począwszy od 1 października 2019r. Umowy obejmują pełne zarządzanie centrami, z leasingiem i marketingiem włącznie.

Lars Richter – Dyrektor Asset Management Retail w Union Investment mówi: „Oba centra handlowe: Ferio Konin w Koninie i Sarni Stok w Bielsko-Białej, są atrakcyjnymi nieruchomościami handlowymi, z własnymi, specyficznymi wymogami w zakresie zarządzania. Jesteśmy spokojni, że Multi Poland ze swym wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą przyczyni się do sukcesu naszych centrów poprzez czynne zarządzanie i niezmienną, prospektywną optymalizację.”

Antoine Mocachen, dyrektor zarządzający na Europę Środkową i Wschodnią w Multi Corporation, mówi: „Z ogromnym zadowoleniem podejmujemy się zarządzania centrami handlowymi Ferio Konin i Sarni Stok. Jest to dla nas kolejny krok ku wzmacnianiu zarówno pozycji Multi w Polsce, jak i naszej współpracy z Union od czasu podjęcia się zarządzania centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach z początkiem 2019r.”.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »