Firma Robert Bosch wśród najlepszych pracodawców Top Employers Polska 2016

Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, już po raz trzeci wyróżnił  firmę Robert Bosch sp. z o.o. certyfikatem Top Employers Polska. Prestiżowy tytuł otrzymują, na drodze niezależnego audytu, globalni pracodawcy, którzy tworzą bardzo dobre warunki pracy, dbają o rozwój talentów na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Kompleksowe badanie Top Employers jest każdorazowo weryfikowane przez niezależnych audytorów, sprawdzających standardy w dziedzinie polityki personalnej. W tym roku Top Employers Institute dokonał oceny firm między innymi na podstawie następujących kryteriów: strategii rozwoju talentów, procesu planowania zasobów ludzkich, wdrażania nowych pracowników, szkoleń i rozwoju kariery, zarządzania wynikami, rozwijania umiejętności przywódczych, planowania sukcesji, polityki wynagrodzeń i świadczeń oraz kultury organizacyjnej.

–  Trzeci z rzędu tytuł Top Employers Polska potwierdza, że firma Robert Bosch znajduje się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce – powiedziała prezes firmy Robert Bosch w Polsce, Krystyna Boczkowska. – Aktywnie wspieramy rozwój pracowników i stawiamy na takie wartości jak odpowiedzialność, inicjatywa, otwartość i zaufanie. Nasi pracownicy cenią sobie możliwość kariery w międzynarodowym koncernie, który jest liderem innowacyjności. Prowadzimy konsekwentną politykę personalną, ale też uważnie słuchamy uwag naszych pracowników, aby ciągle się doskonalić. Dlatego z roku na rok poprawiamy wynik audytu prowadzonego przez ekspertów Top Employers.

fot. materiały prasowe

 

Translate »