Gdański Business Center z nagrodą Prime Property Prize 2014

Warszawski kompleks biurowy Gdański Business Center zdobył nagrodę Prime Property Prize 2014 w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej. Zalety inwestycji docenili członkowie Forum Ekspertów konkursu oraz czytelnicy portalu propertynews.pl.

Gala wręczenia nagród Prime Property Prize odbyła się 22 września, w Warszawie, w ramach pierwszego dnia IV edycji konferencji Property Forum. Nagrodę z rąk organizatorów, grupy PTWP S.A. i redakcji serwisu Propertynews.pl, odebrał Stanislav Frnka, Prezes Zarządu HB Reavis Poland.

– Nagroda w konkursie Prime Property Prize to dla nas ogromy zaszczyt i niesamowity zastrzyk pozytywnej energii do dalszej pracy. To wyróżnienie dowodzi, że nasze przywiązanie do najwyższej jakości to dobra droga, a realizowane przez nas projekty są doceniane zarówno przez branżę, jak i przez najemców. Jesteśmy w Polsce zaledwie od kilku lat, a już zaliczamy się do grona najbardziej aktywnych deweloperów w sektorze nieruchomości komercyjnych. Jestem przekonany, że uda nam się utrzymać ten trend – powiedział Stanislav Frnka.

HB Reavis_Gdański Business Center_bud. B - 2_light

Gdański Business Center został oddany do użytku w lipcu br. przez spółkę HB Reavis. Nowoczesny kompleks biurowy klasy A usytuowany jest na granicy dwóch warszawskich dzielnic, Śródmieścia i Żoliborza, i oferuje 46 500 mkw. GLA, co czyni go największym projektem biurowym zrealizowanym w ostatnim czasie w tej części Warszawy.

Ocenie w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej podlegały jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura oraz wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu. Jak pokazało głosowanie Forum Ekspertów i czytelników portalu propertynews.pl, Gdański Business Center w najwyższym stopniu spełnia wszystkie te kryteria. Przy planowaniu obiektu zastosowano zaawansowane rozwiązania technologiczne. Szybkobieżne windy, uchylne okna czy też dodatkowa infrastruktura w postaci stojaków na rowery, natrysków lub stacji ładowania pojazdów elektrycznych, to tylko część dostępnych udogodnień. Potwierdzeniem ich wszystkich są przyznane inwestycji certyfikaty: „Zielona Energia” i BREEAM.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »