Geberit zdobył tytuł „Dobra Marka Roku 2021” w kategorii ceramika

Marka GEBERIT znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, którego celem jest promowanie najbardziej innowacyjnych producentów działających na polskim rynku.

W ramach programu „Dobra Marka Roku” już po raz dwunasty zostały przeprowadzone niezależne badania konsumenckie, mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

– Cieszy nas zaufanie i lojalność, jakimi co roku obdarzają nas klienci. Dane zgromadzone w raporcie są dla nas cennym źródłem informacji i miernikiem trendów rynkowych, którym cyklicznie się przyglądamy, budując strategię marki na kolejne lata. Strategię pełną pasji do technologii i wzornictwa – mówi Małgorzata Jarosik, Product Manager w Geberit Polska.

Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. W Polsce firma istnieje od 25 lat i jest pionierem w swoim sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych , jak systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące, a także wyposażenie łazienek oraz systemy rurowe – wodociągowe i kanalizacyjne.

fot. materiały prasowe

Translate »