Henri Lloyd w Galerii Malta

19 marca br. oferta segmentu premium Galerii Malta zostanie poszerzona o salon z odzieżą żeglarską i casualową marki Henri Lloyd. Będzie to jedyny firmowy salon tej sieci w Poznaniu.

– W najbliższą sobotę czeka mnie ogromny zaszczyt, gdy wspólnie z dyrektorem sieci Henri Lloyd, panem Andrzejem Schuetzem, staniemy obok Pierwszej Damy Oceanów – pani Krystyny Chojnowskiej-Liskiewicz, która jako pierwsza kobieta samotnie opłynęła ziemię,  i przetniemy wstęgę przed nowym salonem Henri Lloyd w Galerii Malta. Otwarcie salonu, połączone m.in.. z koncertem szant, będzie równie niecodzienne jak i sama marka HL, która doskonale dopełnia ofertę premium i idealnie wpisuję się w koncepcję rozwoju naszego centrum handlowego – powiedział Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta z ramienia firmy Neinver.

Henri Lloyd to znany na świecie brytyjski producent odzieży żeglarskiej, butów żeglarskich, mody damskiej i męskiej. Choć marka ta niepodzielnie kojarzy się z brytyjskim rynkiem, jej założycielem był polski emigrant, kapitan Wojska Polskiego i innowator – Henryk Strzelecki.

Nowatorskie rozwiązania techniczne, wytrzymałe, praktyczne i nieprzemakalne ubrania dla żeglarzy już ponad pół wieku temu zapewniły marce tytuł lidera w swojej branży. W latach 80′ marka z powodzeniem weszła do świata mody, mieszając w kolejnych projektach najnowsze trendy z wyszukanym brytyjskim stylem i marynistycznymi akcentami. W historię HL wpisana jest także kapitan Krystyna Chojnowska-Liskiewicz, która wypłynęła w rejs dookoła świata właśnie w sztormiaku Henri Lloyd, specjalnie zaprojektowanym dla niej przez założyciela firmy.

fot. materiały prasowe

 

 

 

Translate »