Inoffice Group wprowadzi się do Equator IV

Powstający na warszawskiej Ochocie biurowiec Equator IV ma nowego najemcę z sektora profesjonalnych usług dla biznesu. Z początkiem września wprowadzi się firma Inoffice Group działająca na warszawskim rynku branży biur serwisowanych. W biurowcu firmy Karimpol nowy najemca zajmie blisko 1500 mkw. powierzchni i zagospodaruje całe 10. piętro budynku. Inoffice Group w procesie komercjalizacji reprezentowała firma Pro Value. To kolejny najemca w portfolio Equtora IV. Firma Karimpol podpisała już umowę wynajmu powierzchni z klubem fitness Zdrofit, który w Equatorze IV zajmie powierzchnię 1662 mkw. na dwóch poziomach budynku. Komercjalizacją projektu zajmują się wspólnie firmy JLL oraz Colliers.

Obecnie na placu budowy przy Alejach Jerozolimskich 100 trwa demontowanie rusztowania i w najbliższym czasie elewacja Equatora IV zostanie w całości odsłonięta. Generalny wykonawca inwestycji, firma Warbud SA, prowadzi obecnie roboty instalacyjne na kondygnacji technicznej, trwa również montaż siedmiu wind.

Equator IV to budynek klasy A o łącznej powierzchni blisko 35 tys. mkw. z czego 20 130 mkw. to powierzchnia najmu przeznaczona na biura, a 682 mkw. na parterze na część handlowo-usługową oraz stołówkę. Jest to czwarty biurowiec znajdujący się w ciągu kompleksu przy Al. Jerozolimskich i ósma inwestycja Grupy Karimpol w Warszawie. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia APA Wojciechowski.

fot. materiały prasowe