INSPIRE w Katowicach ma generalnego wykonawcę II etapu

Prace budowlane II-go etapu INSPIRE (budynek C) w Katowicach właśnie się rozpoczęły. Generalnym Wykonawcą jest ponownie firma Grimbud, która również realizuje I etap INSPIRE (budynki A i B). Planowany termin zakończenia II etapu INSPIRE przewidziany jest już w przyszłym roku (IV kwartał)!

INSPIRE to inwestycja mieszkaniowa OKAM w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Budynek C, który powstanie w realizowanym właśnie etapie jest kameralny i będzie liczył zaledwie 60 mieszkań o powierzchni od 28 do 140 m2, w tym penthouse’y na ostatniej kondygnacji.

– II etap przewiduje powstanie budynku C, który jest położony najbliżej linii wody. Cała architektura budynku jest oparta o filozofię „life balance”: to miejsce do życia, a nie tylko do mieszkania. Komfort, wysokie walory estetyczne oraz znakomita jakość i funkcjonalność to określa ten niewielki, bo liczący około 4 tys. metrów kwadratowych budynek, który został wkomponowany w blisko 2 tys. metrów kwadratowych zielonej działki. Warto podkreślić, że penthouse’y będą posiadały dwupoziomowe tarasy. Dzięki szklanej balustradzie na wyższej kondygnacji będzie można podziwiać widoki bez żadnych zakłóceń. Przewidziano również możliwość instalacji jacuzzi na tarasie. – mówi Arie Koren, CEO OKAM. 

Projekt INSPIRE powstaje w ramach programu Nowej Polityki Jakości OKAM, który przewiduje proekologiczne rozwiązania z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, a także w trosce
o naturalne środowisko. Wartość podpisanego kontraktu na roboty budowlane w zakresie generalnego wykonawstwa to 19 650 000 zł netto.

fot.    materiały prasowe

Translate »