Jesienny remont w ogrodzie

Październik to idealny moment na przygotowanie ogrodu do nadejścia zimy. Warto pomyśleć o ostatnim w sezonie cięciu drzew i krzewów, przesadzaniu roślin czy zakładaniu trawnika. Jest to również idealny czas na wszelkiego rodzaju prace związane z remontem lub układaniem nowej nawierzchni wokół domu, tym bardziej, że początek jesieni upływa często pod znakiem atrakcyjnych promocji producentów materiałów brukarskich.

Choć koniec lata nie nastraja nas optymistycznie – krótsze dni, poranny chłód i coraz mniej słońca, jest to świetny czas na posezonowe zakupy. Jeśli mamy zatem w planach remont lub realizację nowego projektu nawierzchni, warto udać się do punktów sprzedaży jeszcze w tym sezonie i odmienić nasz ogród z zyskiem dla domowego budżetu.

Właśnie trwa promocja cenowa jednego z czołowych polskich producentów kostki brukowej, płyt tarasowych i elementów małej architektury – firmy Bruk-Bet. – Z okazji okrągłej rocznicy działalności przygotowaliśmy specjalną Promocję Jubileuszową – 30 produktów w atrakcyjnych cenach na 30-lecie firmy. W ramach oferty można zaopatrzyć się w kostkę brukową, wśród której na szczególną uwagę zasługuje seria Promenada czy Concerto, płyty tarasowe Kamień Ciosany z niezwykle popularnym motywem Koła, dekoracyjnie łupane pustaki i bloczki ogrodzeniowe, a także szereg produktów do ogrodowej zabudowy – wyjaśnia Jarosław Kwaśniak z firmy Bruk-Bet. Akcja ma charakter ogólnopolski i potrwa do 30 listopada br., a sprzedaż odbywa się przez własne biura Bruk-Bet oraz dystrybutorów na terenie kraju.

bloczki_uni_split_fot._bruk_bet

fot. materiały prasowe