Koktajl na najwyższym poziomie

Prawie setka kobiet zajmujących kierownicze stanowiska w firmach z sektora logistycznego oraz branż z nim powiązanych była gościem pierwszego spotkania „Ladies’ Summer Cocktail” zorganizowanego przez BNP Paribas Real Estate Poland. Gospodarzem spotkania, które miało miejsca na najwyższym, 40-tym piętrze hotelu Marriott była Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych.

marriott_27_08_2015_www_0117

Firma BNP Paribas Real Estate Poland dostrzegając i doceniając rosnącą rolę kobiet w biznesie logistycznym w ostatni czwartek wakacji zorganizowała pierwsze spotkanie typu „networking” dla kobiet menadżerów z tego sektora. Zaproszone panie rozmawiały na tematy związane z zarządzaniem i planowaniem karier, a także wymieniały się doświadczeniami zdobytymi przy realizacji różnych projektów biznesowych. W zgodnej opinii uczestniczek spotkania, integracja kobiet na co dzień pracujących w branżach typowo męskich, a taką z pewnością jest sektor logistyczny, to jeden z fundamentów rozwoju zawodowego.

„Warto mówić o dokonaniach kobiet w naszej branży, aby pokazać, że jesteśmy pracowite, mamy własny styl zarządzania, ale przede wszystkim odnosimy coraz bardziej znaczące sukcesy. Kobiety, które mają siłę do działania i doskonale radzą sobie w zarządzaniu wymagającymi projektami czy zespołami ludzkimi bezsprzecznie powinny dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Nasze spotkanie jest początkiem szerszego projektu cyklu spotkań o podobnym charakterze” – podkreślała Katarzyna Pyś-Fabiańczyk otwierając wydarzenie.

Atrakcją spotkania była prezentacja strojów z kolekcji nowej polskiej marki LookBook i biżuterii Mokobelle. Modelki zaprezentowały jedwabne sukienki będące połączeniem klasycznej elegancji z modą hippie oraz piękne zestawy biżuterii. Dodatkowo, na uczestniczki koktajlu czekały wyjątkowe nagrody ufundowane przez partnerów spotkania, w tym m.in. bilet lotniczy dla dwóch osób do Paryża oraz stylowa torba i kosmetyczka od linii lotniczych Air France, voucher o wartości 1400 zł na zakup dowolnej kreacji z kolekcji LookBook, zestaw biżuterii Mokobelle i książki od wydawcy magazynu dla kobiet Madame.

marriott_27_08_2015_www_0095

Patronami medialnymi spotkania były: magazyn EurobuildCEE i magazyn ambitnych kobiet Madame.

fot. materiały prasowe

 

Translate »