Kolejne biurowce we Wrocławiu i Krakowie

W ostatnich tygodniach ATAL Business Centers otrzymał decyzję o pozwoleniu na użytkowanie dla dwóch inwestycji biurowych – Krakowska 35 we Wrocławiu i Aleja Pokoju 81 w Krakowie.

– W naszej ponad 30-letniej historii zrealizowaliśmy szereg obiektów z biurami. Pierwszy raz jednak oddajemy do użytku tak duże – liczące 13,5 tys. mkw. oraz 8,4 tys. mkw. – i innowacyjne kompleksy biurowe, które dostarczą nowoczesnej i zróżnicowanej przestrzeni do pracy – powiedział Zbigniew Juroszek, prezes ATAL S.A.

Biurowiec Krakowska 35 zlokalizowany jest w południowej części Wrocławia, oferuje ok. 13 500 mkw. powierzchni najmu i składa się z sześciu kondygnacji naziemnych oraz jednej podziemnej, gdzie mieści się garaż. Biurowiec otrzymał certyfikat BREEAM Very Good dla Design Stage. Wyłącznym agentem komercjalizującym jest Knight Frank.

Kompleks biurowy Aleja Pokoju 81 powstał na krakowskich Czyżynach. Składa się z pięciokondygnacyjnego budynku klasy A z podziemnym parkingiem. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 8 400 mkw., a do najmu przekazane zostanie 7 600 mkw. Wysoką jakość budynku oraz innowacyjność zastosowanych rozwiązań potwierdza certyfikat BREEAM Very Good dla Design Stage.

fot. materiały prasowe