Kolejne etapy Osiedla Idea w Radomiu

Wacyn, spokojna dzielnica Radomia zlokalizowana niecałe trzy kilometry od centrum miasta. To tu na terenie 29 ha powstaje osiedle mieszkaniowe Idea, którego inwestorem jest Unidevelopment SA. Kolejne etapy osiedla: Idea Leo oraz Idea Ogrody otrzymały właśnie pozwolenia na budowę.

W ramach dalszych prac, na radomskim osiedlu powstaną trzy nowe budynki wielorodzinne z kameralnym dziedzińcem (Idea Leo) oraz sześć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowych (Idea Ogrody Etap 1). Będzie to kolejny krok w kierunku zagospodarowania niedostępnego wcześniej terenu na przyjazne i komfortowe miejsce do życia. Zakończenie budowy obu nowych części inwestycji planowane jest na IV kwartał 2022 roku.

– Od początku realizacji Osiedla Idea stawialiśmy sobie za cel, by stworzyć w tym miejscu nowoczesną przestrzeń sprzyjającą tworzeniu zgranej, lokalnej społeczności. Mieszkańcy mogą tu znaleźć spokój i ciszę, a jednocześnie szybko przemieścić się do centrum Radomia. – mówi Barbara Kunicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment.

Osiedle Idea realizowane jest przez Unidevelopment od 2016 roku. W ramach inwestycji deweloper ukończył już etapy: Idea, Idea Alfa oraz pierwszą część Idea Ogrody. Obecnie trwa budowa etapu Omega, który tworzyć będą dwa budynki.

fot. materiały prasowe

Translate »