Krakowskie Dębniki w obiektywie Piotra Stokłosy

Aby podkreślić wyjątkową lokalizację swojej luksusowej inwestycji, Park Avenue Apartments zorganizował wystawę zdjęć poświęconych krakowskim Dębnikom. Do artystycznego sfotografowania Krakowa zaproszony został fotografik piękna, absolwent Digital Practices w Norwich University of the Arts w Wielkiej Brytanii – Piotr Stokłosa.

03_Nebula_Piotr (Large)

„Nebula” to zbiór 13 fotografii, które są autorskim spojrzeniem Piotra Stokłosy na Stare Dębniki. Uchwycone w obiektywie aparatu przepiękne krajobrazy odzwierciedlają niepowtarzalny charakter wyjątkowej części miasta, w której powstaje zespół apartamentowy Park Avenue Apartments. Nazwa Nebula wystawy pochodzi z języka łacińskiego i oznacza mgłę lub mgławicę.

PiotrStoklosaByKarolinaHinc (Medium)

„Nebula była sentymentalną podróżą do lat młodości. To podpatrzone chwile, takie jak chociażby wschód słońca, które w tak wyjątkowo cichej i pięknej okolicy same nasuwają magiczne obrazy. Momenty, które można uchwycić jedynie w kadrze aparatu, ponieważ po chwili znikają wraz z poranną mgłą.” – określa wystawę Piotr Stokłosa.

Inwestycja Park Avenue Apartments idealnie wpisuje się w krajobraz krakowskich Dębnik. To miejsce dla koneserów piękna, osób które ponad wszystko cenią ciszę, spokój oraz prestiż i wysoki komfort życia. Dębniki to przepiękna dzielnica Krakowa, oddalona od ścisłego centrum zaledwie o kilka minut. Sesja Piotra Stokłosy pozwoliła uchwycić niepowtarzalny klimat, którym przepełniona jest ta część Krakowa.

06_Nebula _Piotr Stokłosa (Large)

Wystawa zdjęć „[NEBULA] krakowskie Dębniki w obiektywie Piotra Stokłosy” będzie dostępna od 24 września do 24 października 2015 roku na deptaku u zbiegu ulic Poselskiej i Straszewskiego. Pomysłodawcą i organizatorem wystawy jest Echo Investment S.A., deweloper i inwestor Park Avenue Apartments.

Prace budowlane Park Avenue Apartments ruszyły z początkiem października 2014, ich zakończenie planowane jest w lecie 2016 roku.

fot. Piotr Stokłosa

fot. Karolina Hinc

Translate »