Kto zdobył nagrodę Przedsiębiorca 25-lecia Wolności RP?

Nagrodą Specjalną „Przedsiębiorca 25-lecia Wolności RP”, w uznaniu za stworzenie marki będącej wizytówką krajowego przemysłu na rynkach międzynarodowych, został uhonorowany Stanisław Tępiński – współwłaściciel i założyciel Ceramiki Paradyż.

Narodziny Ceramiki Paradyż zbiegły się w czasie z początkiem polskiej demokracji i gospodarki rynkowej. Dziś – po 25 latach działalności – firma jest jednym z największych polskich producentów płytek ceramicznych. Tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Jej obecny potencjał rynkowy to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym, które wyróżniają wzornictwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Docenił to Zarząd Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług oraz Rada Programowa Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020 przyznając nagrodę.

Nagrody i wyróżnienia dla polityków, osobowości, przedsiębiorców oraz firm, których działania na przestrzeni ostatnich 25 lat szczególnie przyczyniły się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości, odebrano 29 listopada podczas Wielkiej Gali w warszawskim hotelu GROMADA.

Translate »