Nadaj wnętrzu nowy profil

W dystrybucji marki Drzwi i podłogi VOX znalazło się kolejne stylowe rozwiązanie dedykowane pięknym wnętrzom – profile dekoracyjne firmy ORAC DECOR. To niebanalne wykończenie aranżacji jest w stanie nadać każdemu wnętrzu niepowtarzalny, wyrazisty charakter. Profesjonalne profile architektoniczne oferują kompleksowe rozwiązania dla wnętrz: listwy przypodłogowe, profile oświetleniowe, gzymsy, rozety, ozdoby ścienne – to elementy aranżacyjne, dzięki którym mieszkania i apartamenty nabierają niepowtarzalnego stylu.

W ofercie znajdują się nie tylko listwy przypodłogowe, obudowy drzwiowe i biblioteczne oraz profile oświetleniowe, ale także gzymsy, frontony, rozety i wielofunkcyjne elementy dekoracyjne, które mogą być montowane również na zewnątrz budynku. Marka proponuje także rozwiązania umożliwiające dekorowanie trudnych płaszczyzn, jakimi są zaokrąglone ściany i sufity. Profile sprawdzą się zarówno w klasycznych, stylowych wnętrzach, jak i w tych, gdzie króluje współczesny design. Wielofunkcyjność elementów dekoracyjnych sprawia, że wnętrza stworzone przy ich użyciu są nie tylko piękne, lecz przede wszystkim – niepowtarzalne. Właśnie dlatego są one tak chętnie wybierane przez architektów.

Wszystkie elementy kolekcji ORAC DECOR wykonane są z mieszanek polimerowych i poliuretanowych, spełniających najwyższe standardy jakości. Dzięki temu profile odznaczają się dużą trwałością. Innowacyjne rozwiązania, materiały najwyższej jakości i łatwy montaż to dodatkowe atuty profili.

Translate »