Nagroda „Green building of the Future” dla Warsaw Spire

Warsaw Spire zwyciężył w kategorii Best Office Development of the Year w konkursie EuropaProperty CEE Investment & Green Building Awards. Kompleks biurowy realizowany przez Ghelamco otrzymał prestiżową statuetkę „Green building of the Future”.

Nagrody EuropaProperty CEE Investment & Green Building Awards 2015 zostały wręczone już po raz piąty. Uroczysta gala odbyła się 29 października w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Zwycięzców konkursu wybrało międzynarodowe jury – specjaliści rynku nieruchomości z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Ghelamco__Plac Europejski 1

Atutem projektu są pionierskie rozwiązania technologiczne, do tej pory nie stosowane w inwestycjach biurowych w Polsce, takie jak na przykład system nowoczesnych wind double deck. Dla zmotoryzowanych deweloper przeznaczył rozległe podziemia kompleksu, tworząc pięciopoziomowy parking na 1 300 samochodów. Dla rowerzystów przewidziano oddzielną rampę i odpowiednią infrastrukturę: parking, szatnie i prysznice.

Na kilka miesięcy przez ukończeniem budowy inwestycja jest wynajęta na poziomie około 70%. W przyszłym roku do Warsaw Spire przeprowadzi się także sam deweloper – Ghelamco Poland.

fot. materiały prasowe

 

Translate »