Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Bolesławiec

frontowa elewacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Bolesławiec

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 7 900 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 3 417 m2 posadowiona na działce 6 513 m2. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze nieruchomości komercyjnej do sprzedaży tworzą liczne pomieszczenia wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 312 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o przeznaczeniu hotelowym (obiekt 3-gwiazdkowy na 80 miejsc noclegowych). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca przepiękną, stylową architekturą. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży przebudowana w 2008 r i ekskluzywnie wykończona. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wraz z całym wyposażeniem. Do długiej listy zalet tej nieruchomości komercyjnej do sprzedaży koniecznie należy dodać fantastyczną lokalizację blisko Niemiec i Czech. Na działce znajdziemy 2 dodatkowe, niezależne budynki do aranżacji na potrzeby własne lub hotelu.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z następujących budynków i pomieszczeń:
BUDYNEK GŁÓWNY:
– 28 pokoi z łazienkami 1,2, 3,4-osobowymi, w tym 2 apartamenty oraz 6 pokoi typu superior;
– poddasze użytkowe pod 10 pokoi;
PRZYZIEMIE:
– pomieszczenia techniczne;
PARTER:
– sala restauracyjno-dancingowa;
– sala balowa na 300 osób;
– sala kryształowa;
– sala barowa;
– sala kominkowa;
– zaplecze socjalne;
BUDYNEK MNIEJSZY:
– 2 pokoje;
– letni parkiet taneczny;
– letni grill.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wraz z pełnym wyposażeniem pokoi, kuchni, jak i sali balowej. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Wynagrodzenie dla biura opłacone jest przez właściciela nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3021)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Translate »