Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

frontowa elewacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zarówno atrakcyjną ceną 355 000 zł, jak i komfortową powierzchnią 739 m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 480 zł/m2. Budynek o 3 kondygnacjach. Działka rozciąga się na powierzchni 649 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do biznesmenów z najgrubszym portfelem, którzy nie boją się ryzyka i chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż obejmuje przepiękną kamienicę położoną w atrakcyjnej lokalizacji, w centrum. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do drogi szybkiego ruchu S3 relacji Szczecin – Zielona Góra. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży adresowana do inwestorów związanych zarówno z wynajmem, jak i sprzedażą lokali mieszkalnych. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA;
PARTER:
– restauracja;
– kuchnia;
– magazyny;
– pomieszczenia sanitarne;
– łazienki;
– powierzchnie biurowe;
– klatka schodowa;
PIĘTRO I:
– 3 niezależne mieszkania (7 pokoi, 3 łazienki);
PIĘTRO II:
– 4 pomieszczenia strychowe.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyposażona w następujące instalacje:
– elektroenergetyczną;
– wodociągową;
– kanalizacyjną;
– gazową.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż jest niezamieszkała i od lat nieużywana (brak lokatorów). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży idealna pod bezpieczną i pewną inwestycję. Cena nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż pozostaje wciąż do ostatecznej negocjacji. Zapraszam na wcześniej ustaloną prezentację nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości inwestycyjnej WGN zapewnia pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego.

Przed prezentacją nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu nieruchomości inwestycyjnej) przed jej oględzinami. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3290)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl

Translate »