Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Lublin (okolice)

okazała bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Lublin (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Nieruchomość komercyjna do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż liczy 866 m2, co pozwala na komfortowe warunki do pracy. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży kosztuje 5 910 000 zł, co daje 6 824 zł/m2. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zaprojektowana na 3 kondygnacjach. Warto dodać, że oferowana do sprzedaży nieruchomość komercyjna pochodzi z 2008 roku. Mocnym atutem nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż jest także imponująca działka o powierzchni 2631 m2. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży adresowana do dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców, dla których ekspansja własnej firmy stanowi zawodowy priorytet.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż to dochodowy pensjonat w uzdrowiskowej miejscowości. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod różnorodny profil działalności gospodarczej, w szczególności branżę turystyczną, hotelową, a także pod biznesowe spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe/towarzyskie etc.

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż składa się z kilku obiektów:
– budynek nr 1;
– budynek nr 2;
– budynek nr 3;
– altana.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją przy jednej z głównych dróg. Niedaleko centrum miasta, sklepy, punkty usługowe, park zdrojowy. Na zmotoryzowanych gości oraz pracowników czeka parking. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż nieruchomości inwestycyjnej są 2 baseny:
– basen dla dzieci o powierzchni ok. 3 m2;
– basen dla dorosłych o powierzchni ok. 36 m2.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o ogromnym potencjale aranżacyjnym i adaptacyjnym (wiele możliwości podziału, adaptacji budynków, dostosowania do własnych potrzeb i koncepcji). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży poszczycić się może zadbaną i zagospodarowaną działką ze starodrzewem, krzewami oraz bylinami. WGN oferuje pomoc doradcy kredytowego przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. Przed prezentacją nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż poprosimy o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, doradztwo kredytowe oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu na rynku nieruchomości w Polsce. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (088-14)

Kontakt:
e-mail: lidia.antoniewicz@wgn.pl

Translate »