Nieruchomość inwestycyjna na wynajem Gorzów Wielkopolski (okolice)

ogromna powierzchnia nieruchomości inwestycyjnej do wynajęcia Gorzów Wielkopolski (okolice)

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Nieruchomość inwestycyjna do wynajmu o powierzchni 1441 m2 i w atrakcyjnej cenie 5 764 zł/m-c. Nieruchomość komercyjna na wynajem z rynku wtórnego. Nieruchomość inwestycyjna do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy komfort pracy i najwyższe zyski. Nieruchomość komercyjna do wynajmu posadowiona została na 1441-metrowej działce. Do długiej listy zalet warto dodać korzystną cenę za metr kwadratowy 5 764 zł/mkw./m-c. Nieruchomość inwestycyjna na wynajem dedykowana biznesmenom, którzy chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość inwestycyjna do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna do wynajmu to atrakcyjna biznesowo powierzchnia magazynowa (hala/wiata) perfekcyjna pod magazyn lub produkcję. Nieruchomość inwestycyjna na wynajem poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w kompleksie obiektów przemysłowych zaledwie 20 km od granicy polsko-niemieckiej oraz około 15 km od trasy łączącej Berlin z Warszawą. Nieruchomość inwestycyjna do wynajęcia w pełni ogrodzona i monitorowana. Nieruchomość komercyjna do wynajmu posiada niezbędną infrastrukturę techniczną, jak np. szybki internet, sieć telefoniczną, a także aktualne przeglądy BHP, przeciwpożarowe, elektryczne etc.

Nieruchomość inwestycyjna na wynajem tylko na dłuższy okres. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do wynajęcia sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3596)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl

Translate »