Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Częstochowa (okolice)

zdjęcie lotnicze prezentujące nieruchomość komercyjną na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca atrakcyjną ceną za metr kwadratowy (976 zł/m2). Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży jest zagospodarowana działka o pow. 4432 m2, a także ciekawa cena 1 990 000 zł. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku. Powierzchnia oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej to 2038 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z 1 kondygnacji. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży gwarantuje właścicielom oraz ich pracownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najlepszym biznesmenom, w których sercu leży zapewnienie swojej firmie najbardziej korzystnych warunków rozwoju.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż obejmuje dochodową halę produkcyjno-magazynową z wydzieloną przestrzenią biurowo-socjalną. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert doskonałą lokalizacją blisko autostrady A1. Lokalizacja umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej oraz adaptację istniejącej zabudowy do innych projektów gospodarczych. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż jest w bardzo dobrym stanie technicznym i stanowi ofertę zarówno sprzedaży, jak i wynajmu czy nawet leasingu.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyposażona w następujące sieci:
– instalacja wodociągowa;
– instalacja kanalizacja;
– linia elektryczna (przydział mocy 80 KW do 120 KW);
– instalacja gazowa.

WGN zaprasza do kontaktu. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości inwestycyjnej. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10111)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl

Translate »