Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Konin

imponująca bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Konin

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca atrakcyjną ceną za metr kwadratowy (3 764 zł/m2). Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży jest zagospodarowana działka o pow. 432 m2, a także ciekawa cena 720 000 zł. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku. Powierzchnia oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej to 191,31 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z 2 kondygnacji. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży gwarantuje właścicielom oraz ich pracownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najlepszym biznesmenom, w których sercu leży zapewnienie swojej firmie najbardziej korzystnych warunków rozwoju.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż obejmująca atrakcyjny biznesowo obiekt mieszkalno-handlowy w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej, punktów handlowo-usługowych oraz drogi krajowej numer 92. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wraz z parkingiem na 8 miejsc. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z następujących kondygnacji:
PARTER:
– 3 lokale;
– pomieszczenie socjalne;
– wc;
– komunikacja;
– pomieszczenie techniczne;
PIĘTRO:
– 3 pomieszczenia;
– 2 łazienki;
– komunikacja.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. Przy transakcji zakupu nieruchomości inwestycyjnej zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-751)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl

Translate »