Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Leszno (okolice)

atrakcyjna, zielona okolica wokół nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Leszno (okolice)

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort pracy. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o 4 kondygnacjach w biznesowej okolicy. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią 1 758 m2. Działka – 2 2 353 m2. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest jej cena za metr kwadratowy wynosząca 518 zł/m2 oraz pochodzenie z rynku wtórnego. Cena za całość wynosi 910 000 zł. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż Nieruchomość inwestycyjna gwarantuje właścicielom prestiż i nieskrępowane warunki do rozwijania własnego biznesu.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży adresowana pod usługi biurowo-magazynowe. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż tworzy kompleks zabudowań, w skład którego wchodzą:
– 4-kondygnacyjny budynek techniczno-biurowe o powierzchni użytkowej 1742,41 m2;
– 1-kondygnacyjny budynek magazynowy (wiata) o powierzchni 67,15 m2.
Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wyróżnia się również zagospodarowaną zielenią, ogrodzoną działką. Osoby zmotoryzowane docenią parking.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych. Wokół wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa, lokale usługowo-handlowe, urzędy, sąd, placówki oświaty, DK nr 12, DW nr 434, DW nr 308, Warunkiem sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest ustanowienie bezterminowo i bezpłatnie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– 461,52 m2 powierzchni w budynku techniczno-biurowym na zasadzie użytkowania;
– gruntu na zasadzie służebności przesyłu.
Nieruchomość komercyjna do sprzedaży nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, ale zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem C – tereny wielofunkcyjnego centrum miasta.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-1463)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »