Nieruchomości inwestycyjne. Warszawa: Mirabelki 5 – nowe osiedle mieszkaniowe

We wrześniu br. na warszawskiej Białołęce przy ulicy Mirabelki 5 rozpocznie się realizacja najnowszej inwestycji mieszkaniowej stołecznej spółki generalnego wykonawstwa Totalbud SA.

Osiedle Mirabelki 5 zaprojektowała pracownia architektoniczna Bujnowski Architekci, a Totalbud po raz kolejny wystąpi w podwójnej roli generalnego wykonawcy i dewelopera.

Osiedle Mirabelki 5 stanowi jeden kameralny, dwupiętrowy budynek o kilku połączonych segmentach rozrysowanych na planie przypominającym kształtem literę omega. Osiedle zaoferuje 93 lokale mieszkalne o powierzchniach od 26 do 80 mkw. Będą to mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Na osiedlu zaprojektowano przestronny garaż podziemny, strefę dla dzieci i energooszczędne rozwiązania fotowoltaiczne do oświetlania części wspólnych.

„Budowa Mirabelki 5 rozpocznie się we wrześniu bieżącego roku. Wprowadzamy istotne novum we współpracy z klientami. Zgodnie z wolą nabywców mieszkań będą one mogły być oddawane albo w tzw. stanie deweloperskim, albo też będziemy proponowali współpracę z wybranymi przez nas architektami wnętrz, co znacznie przyspieszy naszym klientom zarówno projektowanie układów funkcjonalnych, jak i prace wykończeniowe w zakupionych mieszkaniach” – podsumowuje projekt kierownik kontraktu z ramienia Totalbudu, Tomasz Sidorowicz.

fot. materiały prasowe

Translate »