Nieruchomości komercyjne. Warszawa: Rok 2023 zakończył się sukcesem dla biurowca FOCUS

Podsumowanie roku 2023 w FOCUS napawa optymizmem. Przez ostatnie 12 miesięcy budynek przyciągnął aż 9 nowych najemców, a kolejnych 3 zdecydowało się przedłużyć dotychczasowe umowy najmu. Łącznie, w 2023 roku nowi najemcy objęli powierzchnię prawie 5000 mkw., a obecni przedłużyli umowy na prawie 1500 mkw.

– Aranżacje przygotowane dla naszych najemców spełniają wymogi nowoczesnych przestrzeni biurowych i doskonale pokazują, że w Warszawie z powodzeniem możemy odpowiadać na zachodnie trendy, które polegają na modernizacji i unowocześnianiu istniejących powierzchni biurowych, dopasowując je nie tylko do wytycznych danej firmy, ale również dbając o środowisko czy aspekt społeczny – mówi Wiktoria Weilandt, z JLL, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację budynku.

FOCUS został zaprojektowany przez pracownię APA Kuryłowicz & Associates. W 2023 roku uzyskał certyfikację BREEAM na poziomie Excellent. Na uwagę zasługuje również fakt zdobycia międzynarodowego certyfikatu WiredScore na poziomie GOLD – dotyczy on łączności cyfrowej. Energia wykorzystana w budynku pochodzi w 100% z odnawialnych źródeł.

fot. materiały prasowe

Translate »