Nowa inwestycja OKAM

Firma OKAM zakupiła budynek biurowy przy ul. Redutowej 9 w Warszawie. Obiekt ma przeszło 5.400 mkw i 12 kondygnacji, a powierzchnia terenu, na którym się znajduje, wynosi ponad 5.600 mkw i sąsiaduje z kupioną przez OKAM na jesieni 2020 roku działką, którą firma planuje przeznaczyć pod inwestycję mieszkaniową. Nowo nabyty budynek biurowy wraz z otaczającym go terenem będzie uzupełnieniem osiedla mieszkaniowego.

– Zakup budynku biurowego, bezpośrednio sąsiadującego z działką przy ul. Redutowej 9, którą przejęliśmy w 2020 roku, będzie stanowił ważny element planowanej przez nas inwestycji w tej części Woli. Dzięki temu będziemy mogli kompleksowo wpłynąć na krajobraz tej lokalizacji, mając przy tym na uwadze nasze nowoczesne i jakościowe podejście do realizowanych projektów, przy uwzględnieniu otaczających parków i doskonale rozwiniętej infrastruktury w tej części miasta. Budynek biurowy będzie uzupełnieniem inwestycji mieszkaniowej znajdującej się na tyłach tego budynku, której realizację planujemy rozpocząć już lada moment. Chcemy, aby każdy, kto zdecyduje się tu zamieszkać, poczuł się wyjątkowo i aby miał poczucie, że odnalazł swoje miejsce w szczególności w tak przepięknym otoczeniu. Lokalizacja w tej części Woli zobowiązuje – podkreśla Arie Koren, CEO OKAM.

We wrześniu ubr. OKAM nabył przy ul. Redutowej 9 działkę o wielkości 3,86 ha. Firma planuje wybudować na tym terenie 4 budynki łącznie z ponad 700 mieszkaniami. Projekt powstanie pośród otaczającej zieleni bezpośrednio sąsiadującego parku Powstańców Warszawy. Będzie on prowadzony również zgodnie z Nową Polityką Jakości firmy, stanowiącej element społecznej odpowiedzialności biznesu, w ramach której kolejne inwestycje OKAM zostaną wyposażone w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania wspomagające ochronę klimatu i poprawiające komfort życia mieszkańców. Zakończenie realizacji wszystkich etapów inwestycji planowane jest na 2025 rok.

fot.materiały prasowe

Translate »