Nowy hotel IBIS w Krakowie

Od połowy września w Krakowie działa hotel ibis Styles Kraków Centrum. Obiekt oferuje 259 pokoi na 7 piętrach. Jak każdy hotel marki ibis Styles, charakteryzuje się sobie tylko właściwym motywem przewodnim. Tym razem inspiracją do przygotowania motywu przewodniego była bogata historia Krakowa, okolic i nie tylko, rozwój miejscowej kultury, tradycji i sztuki.

– Przy wyborze motywu przewodniego dla naszego hotelu zainspirowaliśmy się rozwojem kultury społecznej zapisanej m.in. w literaturze, sztuce czy tradycji. Na przestrzeni wieków Kraków urósł do miana kolebki polskiej kultury, a lokalną tradycję i historię po dziś dzień widać na każdym kroku – powiedziała Anna Mida, dyrektor hotelu ibis Styles Kraków Centrum.

W ibis Styles nie zabrakło także elementów nowoczesności, takich jak stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Jest też nowoczesna przestrzeń konferencyjna z boardroomem dostosowanym do szkoleń i spotkań biznesowych oraz pierwszy w Polsce koncept restauracyjny – CHILL#53 cafe&bar.

Za design obiektu odpowiada Pracownia Architektoniczna Hanna Pietras. Inwestorem nowego hotelu jest uznany austriacki deweloper, firma UBM Development.

fot. materiały prasowe

Translate »