Nowy obiekt SEGRO w Warszawie oddany do użytku

W czerwcu 2015 r. pozwolenie na użytkowanie otrzymał nowy budynek na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Obiekt o powierzchni ok. 9 300 m2 w chwili rozpoczęcia budowy, w listopadzie ubiegłego roku, aż w 90% nie był zabezpieczony wcześniejszymi umowami najmu. Obecnie do kompleksu wprowadzają się już pierwsi najemcy.

Budowa magazynu rozpoczęła się w listopadzie 2014 roku, a jej ukończenie nastąpiło zgodnie z planem w ciągu 6 miesięcy. Głównym wykonawcą obiektu była firma Depenbrock Polska. Pierwszy moduł został już przekazany firmie Eden Europe, która zajmie powierzchnię 800 m2, z czego 650 m2 przeznaczy na magazyn towarów produkowanych w fabryce w Czechach w Adamovie, pozostałą powierzchnię – 150 m2 zajmą biura i pomieszczenia socjalne.

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin. Jest to jeden z czterech kompleksów SEGRO w rejonie aglomeracji warszawskiej, obok: SEGRO Business Park Warsaw, Żerań; SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn oraz SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków.

Segro_Ożarów / materiały prasowe