Only w Silesia Outlet

Poszerza się grono najemców Silesia Outlet, największego centrum wyprzedażowego powstającego na Górnym Śląsku. Tenant mix wzmocni marka odzieżowa Only, należąca do międzynarodowej grupy odzieżowej Bestseller. Salon zajmie lokal o powierzchni ponad 200 mkw. Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

– Widzimy cały czas duży potencjał na Śląsku. Ponadto rynek w Polsce jest jeszcze nienasycony outletami i uważamy, że nowy outlet w tak dużej konurbacji sprawdzi się rewelacyjnie – mówi Agnieszka Ulianiuk z Bestseller Retail Sp. z o. o.

Marka Only powstała w Danii w 1995 roku. Za rozwój brandu w Polsce odpowiada firma Bestseller Retail Sp. z o.o. Ubrania marki Only adresowane są przede wszystkim do młodych i niezależnych kobiet. W ofercie dostępny jest również asortyment męski oraz dziecięcy. Budowa Silesia Outlet ruszyła w grudniu 2017 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Erbud SA, finansowanie projektu zapewnił Bank Zachodni WBK SA. Otwarcie centrum zaplanowano na wiosnę 2019 roku.

fot. materiały prasowe