Osiedle wolaRE z nagrodą

Osiedle wolaRE w Warszawie zajęło II miejsce wśród stołecznych inwestycji w „Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich II kwartału 2019 roku”. Ranking powstał w oparciu o wyniki konkursu zorganizowanego przez portal RynekPierwtony.pl. wolaRE to już czwarty projekt w portfolio BPI Real Estate Poland wyróżniony w rankingach portalu. Projekt realizowany jest we współpracy z ACTEEUM Group.

Celem rankingu jest promocja najciekawszych inwestycji realizowanych przez solidnych i doświadczonych deweloperów w Polsce. Powstał w oparciu o zachowania ponad 310 000 użytkowników na portalu RynekPierwtony.pl, którzy w ostatnim kwartale wykazywali zainteresowanie najbardziej atrakcyjnymi inwestycjami. W konkursie udział wzięły projekty realizowane w 18 największych miastach Polski, m.in: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. Aktywności użytkowników mające wpływ na wynik rankingu to zaangażowanie i podejmowanie akcji na stronie m.in. odsłonięcie numeru telefonu dewelopera. Działania internautów sprawiły, że osiedle wolaRE zajęło II miejsce wśród najlepszych inwestycji deweloperskich w Warszawie.

wolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek, w którym powstanie 231 lokali mieszkalnych. Realizowany jest wspólnie przez BPI i Acteeum. Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r. Zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r. Generalnym wykonawcą projektu jest firma CFE Polska.

fot. materiały prasowe

Translate »