Pako Lorente w Galerii Malta

Na początku listopada 2016 dział leasingu firmy Neinver, odpowiedzialnej za komercjalizację Galerii Malta, podpisał umowę najmu z polską marką odzieżową Pako Lorente, nieobecną w żadnym centrum handlowym w Poznaniu. Nowy salon z modą męską zostanie otwarty w połowie grudnia.

Wybierając nowe lokalizacje dla naszych sklepów kierujemy się kilkoma kryteriami, z których wiodącą rolę odgrywają: wyniki centrum, popularność obiektu na lokalnym rynku i dobrze zarysowana strategia rozwoju. Galeria Malta spełnia je wszystkie, dlatego jesteśmy przekonani, że nasz nowy salon w Galerii Malta odniesie sukces – tak podpisanie nowej umowy komentuje prezes Pako Lorente, Rafał Chrapkowicz.

Pako Lorente, polska marka odzieżowa oferująca kolekcje dla współczesnych mężczyzn, rozwija swoją sieć z powodzeniem nie tylko w Polsce, ale także na kilku europejskich rynkach, już niedługo otworzy salon w Galerii Malta. W ofercie firmy Klienci centrum znajdą odzież elegancką w tym garnitury na co dzień i na specjalne okazje, marynarki, płaszcze, obuwie oraz stylowe dodatki takie, jak: paski, szaliki, spinki etc. Marka zaprezentuje poznaniakom także swoją casualową kolekcję, w której miejsce znalazły swetry, spodnie i kurtki wpisujących się w styl sportowej elegancji. Nowy butik zajmie powierzchnię 160 m kw. i będzie zlokalizowany na poziomie 0 Galerii.

Marka Pako Lorente, jako laureat nagrody Luksusowa Marka Roku 2013, świetnie wpasowuje się w nasz miks najemców i budowaną starannie ofertę produktów „z wyższej półki” – mówi Ewa Spychalska, Asset Manager w firmie Neinver, odpowiedzialna za Galerię.

fot. materiały prasowe

Translate »