Pierwsze urodziny Hotelu B&B we Wrocławiu

W listopadzie 2014 swoje pierwsze urodziny świętuje hotel B&B Wrocław Centrum. Trzeci w Polsce, po B&B Toruń i B&B Warszawa-Okęcie, został otwarty dokładnie 25 listopada 2013 roku.

B&B Wrocław Centrum udostępnia 140 komfortowych pokoi, w tym między innymi pokoje dla osób niepełnosprawnych i pokoje rodzinne. Każdy z nich, oprócz klimatyzacji, telewizora i bezprzewodowego bezpłatnego dostępu do szybkiego Internetu, wyposażony jest w system wyciszający dźwięki dobiegające z zewnątrz. W hotelu B&B Wrocław Centrum mogą się również zatrzymać osoby podróżujące ze swoimi zwierzętami. Na zmotoryzowanych gości czeka 40 miejsc postojowych na parkingu podziemnym oraz naziemnym. Dla gości przybywających w sprawach biznesowych hotel oferuje salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny.

– Od otwarcia hotelu odwiedziło nas już 36 340 osób. Zdecydowaną większość naszych klientów stanowią Polacy (87,63%), ale odwiedzają nas również cudzoziemcy, głównie Niemcy, Włosi i Francuzi – informuje dyrektor hotelu Łukasz Kaleta.

Z okazji swoich pierwszych urodzin hotel przygotował specjalną ofertę dla swoich gości – od poniedziałku 24/11 do niedzieli 30/11 obowiązywać będzie cena weekendowa w wysokości 149 zł /pokój.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »