Polak finalistą konkursu EY World Entrepreneur of the Year 2014

O sukcesie kraju i jego gospodarki decydują silne, rozpoznawalne firmy oraz wybitni przedsiębiorcy. Prawdziwym ambasadorem Polski jest Andrzej Wiśniowski, twórca i właściciel marki WIŚNIOWSKI, który reprezentował Polskę w prestiżowym finale EY World Entrepreneur of the Year 2014. Uroczysta Gala odbyła się 7 czerwca w ekskluzywnej dzielnicy księstwa Monako – Monte Carlo.

Andrzej Wiśniowski jest twórcą sukcesu marki WIŚNIOWSKI, to jeden z najbardziej cenionych polskich biznesmenów. W listopadzie 2013 roku „w uznaniu za wyznaczanie od 20 lat trendów na rynku bram i ogrodzeń za granicą” otrzymał tytuł Przedsiębiorcy Roku 2013 w 11. polskiej edycji konkursu EY. Międzynarodowy finał EY World Entrepreneur of the Year 2014, skupiający laureatów konkursów krajowych, odbył się 7 czerwca br. w Monte Carlo.

Działająca od 1989 roku firma WIŚNIOWSKI opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Andrzej Wiśniowski założył ją od podstaw. Efektywnie budował renomę i prestiż przedsiębiorstwa, aby dziś zatrudniać ponad 1100 osób i z powodzeniem konkurować na skalę światową. Aż 25% przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży na międzynarodowych rynkach. Spółka zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. WIŚNIOWSKI od 25 lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz stolarki stalowej i aluminiowej.

World Entrepreneur of the Year jest organizowany przez EY jako międzynarodowy finał krajowych konkursów „Przedsiębiorca Roku” w ponad 50 państwach świata. Inicjatywa promuje liderów przedsiębiorczości. Ze względu na swą rangę jest powszechnie nazywana Światowymi Oskarami Biznesu.

(źródło: newss.pl)

 

Translate »