Przestrzeń O4 w Olivia Business Centre sukcesem

Przestrzeń O4 znajduje się w budynku Olivia Four, jednym z pięciu należących do kompleksu Olivia Business Centre. Na parterze O4 dostępne jest multimedialne centrum konferencyjne, natomiast na pierwszym piętrze mieszczą się rożnej wielkości powierzchnie biurowe, przestrzeń coworkingowa z biurkami do wynajęcia na godziny i część socjalna.

„Czwórka” w nazwie, poza wskazaniem miejsca, odnosi się także do czterech filarów programu projektu, na których opiera się aktywna działalność czyli wsparcie w wymiarach: finansowania, internacjonalizacji, oferty „Smart Space” i kreatywnej edukacji.

W otwartej 3 miesiące temu przestrzeni wynajęte zostało już 100% dostępnych powierzchni biurowych. Swoje miejsce znalazło tam 30 małych i średnich firm, wynajmujących biura już od 16 mkw. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ofertą, rozpoczęto prace projektowe i budowlane nad kolejnym piętrem. Aranżacyjnie będzie różnić się od obecnie użytkowanej przestrzeni. Otwarcie nastąpi we wrześniu br.

Najemcy O4 działają w różnych branżach: informatyka, e-commerce, szkolenia językowe, tłumaczenia, inteligentne rozwiązania dla domu, HR, consulting, venture capital i finansowanie. Wśród rezydentów O4 można znaleźć firmy wywodzące się także spoza Polski.

fot. materiały prasowe

 

Translate »