Rodzinna Wielkanoc w pięknej oprawie

Wielkanocne śniadanie to wyjątkowy moment, kiedy wraz z najbliższymi możemy spotkać się przy jednym stole i zająć tym, co naprawdę istotne – pielęgnowaniem wspólnych więzi. Warto zadbać, aby ten czas miał wyjątkową oprawę, która idealnie dopełni niezwykłą atmosferę familijnego spotkania.

Z uwagi na nastrój nadchodzących Świąt, w home&you przygotowano wyjątkową ofertę tekstyliów oraz akcesoriów dekoracyjnych, które dodadzą stylowego charakteru każdemu wnętrzu. Podstawowym elementem dekoracyjnym jest oczywiście świąteczny stół. W tym sezonie proponujemy kwieciste wzory obrusów, dzięki którym stół zamieni się wiosenną łąkę. Dodatkowo są one wykonane z tkanin ułatwiających spieranie zabrudzeń.

Pastelowe wzory kwiatowe idealnie dopełnią eleganckie zastawy stołowe utrzymane w jasnych, spokojnych tonacjach. Aby wielkanocne potrawy smakowały jeszcze lepiej sugerujemy podać je na ozdobnych paterach oraz misach. Do tego jeszcze kilka dodatków w postaci serwetek oraz kwiatowy wieniec, który położony w centralnym punkcie stołu będzie jego ozdobą. To takie proste!

Aby poczuć wielkanocną atmosferę w całym domu, proponujemy zastosowanie szybkich tricków sprawdzonych przez najlepszych stylistów wnętrz. Aby dokonać ekspresowej metamorfozy wystarczą kolorowe poduszki oraz pled czy narzuta, które w mgnieniu oka ożywią każde wnętrze. Aranżację podkreślą świeczki o kwiatowych motywach, ozdobne figurki, misy dekoracyjne lub doniczki.

To nasz Wielkanocny przepis na wiosenną metamorfozę, który zupełnie zmieni wystrój wnętrza bez nadwyrężania przedświątecznego budżetu.

fot. materiały prasowe

Translate »