Selina zamierza otworzyć hotel w Warszawie

Selina, koncept łączący styl i komfort hotelu butikowego z energią i atmosferą towarzyską jakiej szukają współcześni podróżni, zamierza uruchomić w Warszawie jeden ze swoich pierwszych obiektów w Polsce.

– Warszawa to bardzo ciekawe miasto z niezwykle bogatą historią oraz szeroką ofertą kulturalną i rozrywkową. Przyciąga wiele osób z kraju i zagranicy, podróżujących zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Jesteśmy przekonani, że to odpowiednie miejsce dla hotelu Selina – powiedziała Renata Kusznierska, dyrektor zarządzająca Selina w Polsce.

Cechą charakterystyczną hoteli Selina jest to, że aż 40-50% powierzchni przeznacza jest na przestrzenie wspólne, w tym strefy co-workingowe i wellness oraz przestrzenie dostosowane do odpoczynku i zabawy, sprzyjające integracji z innymi podróżnymi oraz miejscową ludnością. Design każdego obiektu tworzony jest przy współpracy z lokalnymi artystami i rzemieślnikami. Wiele mebli oraz innych elementów wystroju wnętrza jest produkowanych ręcznie lub powstaje w procesie upcyclingu.

fot. Selina