Skanska doceniona przez CEEQA 2014

Po historycznie najlepszym roku dla swojego biznesu biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej, Skanska Commercial Development Europe zdobyła aż siedem tegorocznych nagród CEE Real Estate Quality Awards i ma ambitne plany na przyszłość.  Od końca 2012 roku Skanska CDE sprzedała za 300 milionów euro cztery kompleksy biurowe w Polsce, o łącznej powierzchni najmu 85 000 mkw. Na koniec 2013 roku Skanska CDE miała w realizacji łącznie 130 000 mkw. powierzchni biurowej w Polsce, Czechach i Rumunii.

Osiągnięcia te zostały docenione przez jury konkursu CEEQA, w którym zasiadło ponad 30 czołowych ekspertów rynku nieruchomości w regionie, przyznając Skanska aż siedem tegorocznych nagród:

– Company of the Year 2014 – Skanska Commercial Development Europe

– Developer of the Year – Skanska Commercial Development Europe

– Construction Company of the Year – Skanska SA

– Industry Professional of the Year 2014 – Nicklas Lindberg, President of Skanska CDE

– Green Leadership Award 2014 – Skanska Commercial Development Europe – czwarty rok z rzędu

– RealGreen Developer of the Year 2014 – Skanska Commercial Development Europe

– RealGreen Building of the Year 2014 – Malta House w Poznaniu.

Gala CEEQA_Nicklas Lindberg Skanska

– Naszym celem jest coś więcej niż budowanie biurowców. W Skanska wierzymy w zielone rozwiązania, a przy tym tworzymy miejsca do pracy zapewniające inspirujące i komfortowe warunki, w których firmy i ludzie mogą się rozwijać. Chcemy kreować przestrzeń miejską, gdzie ludzie pracują, spotykają się i nawiązują kontakty. To filozofia, która stoi za naszymi projektami biurowymi – powiedział Nicklas Lindberg, prezes Skanska Commercial Development Europe (na zdjęciu).

Skanska CDE rozwija swój portfel projektów biurowych – przed końcem 2014 roku planuje mieć w budowie 160 000 mkw. nowych powierzchni do wynajęcia. Obecnie firma ma na różnych etapach realizacji 5 kompleksów biurowych: we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i w Pradze. Łącznie mają one 100 000 m kw. powierzchni najmu.

fot. materiały prasowe

 

Translate »