Spotkanie online z Hanną Zdanowską, Prezydent Łodzi – rozmowa o inwestycjach

22 kwietnia o godzinie 9.30 br. odbędzie się spotkanie z Prezydentem Łodzi, Hanną Zdanowską, organizowane przez Urban Land Institute Poland (ULI Poland). To już trzecia odsłona bezpłatnych spotkań online w ramach cyklu „W 8 PYTAŃ DOOKOŁA MIASTA”.

Podczas spotkania zostaną zadane pytania o m.in. plany rozwoju, konkurencji z metropoliami europejskimi i jak pandemia wpływa na inwestycje miejskie.

Ostatnia dekada to okres dynamicznego rozwoju Łodzi. Miasto, które przez lata było synonimem rozwoju przemysłowego i sukcesu materialnego bardzo mocno odczuło przemiany ustrojowe końca XX wieku. Teraz na nowo określa swoją tożsamość i z atutami, które posiada stara się walczyć o inwestorów z największymi ośrodkami nie tylko w Polsce, ale i Europie.

Jak to wpłynie na rozwój miasta, którego liczba mieszkańców w ciągu ostatnich 30 lat zmniejszała się o ponad 150 tysięcy? Czy Łódź znowu stanie się ziemią obiecaną? Gdzie władze widzą przestrzeń do inwestycji? Jakimi argumentami chcą zachęcić talenty do osiedlania się i co mają do zaoferowania obecnym mieszkańcom? Jak pandemia wpłynęła na realizację miejskich inwestycji? Na rozwój jakich branż stawia łódzki samorząd? Gdzie będzie można stawiać wieżowce? Na co mogą liczyć inwestorzy w mieście?

To tylko część pytań, które zostaną zadane Hannie Zdanowskiej, Prezydent Łodzi.

Program spotkania z Hanną Zdanowską, Prezydentem Łodzi:

– Prezentacja Prezydent Miasta
– Wywiad z Panią Prezydent
– Panel pytań od uczestników spotkania

ZAPRASZAMY 22 Kwietnia 2021 o godz. 9:30.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY,

Link do spotkania on-line (będzie aktywny w momencie rozpoczęcia relacji):

https://uli.zoom.us/j/98824512248?pwd=bEU2R1puMVRIaGZBaXlodHdScWRSUT09

fot.  materiały prasowe

Translate »