Stal szlachetna – trwała i niezawodna

Firma Franke to synonim szwajcarskiej jakości i innowacji w projektowaniu i produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Proponuje kompleksowe pomysły na kuchenne wyposażenie od zlewozmywaka z baterią, po płytę grzewczą z okapem, piekarnikiem, zmywarką, chłodziarką i systemem sortowania odpadów. Warto wiedzieć, że stabilna pozycja Franke została ugruntowana poprzez produkcję niezawodnych zlewozmywaków ze stali szlachetnej, których produkcja rozpoczęła się już w latach 30. ubiegłego wieku.

Stal szlachetna stosowana do produkcji zlewozmywaków Franke to wyjątkowo wytrzymały i uniwersalny materiał. Charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury, odbarwienia oraz uderzenia. W kontakcie z tlenem na powierzchni stali tworzy się specjalna warstwa ochronna, która stale się odnawia. Materiał jest nierdzewny i absolutnie odporny na korozję, a ponadto jego neutralny kolor sprawia, że świetnie prezentuje się w każdej kuchni.

150113FRA1

Zlewozmywaki ze stali szlachetnej są również niezwykle higieniczne i łatwo się je czyści. Zawdzięczają to powierzchni pozbawionej porów, przez co nie gromadzą się na niej bakterie, a powstałe zabrudzenia z łatwością usuniemy za pomocą środków czyszczących Franke, przeznaczonych do stali szlachetnej. W wielu modelach zlewozmywaków zastosowano innowacje, które nie tylko ułatwiają codzienne prace wokół strefy wody i podkreślają unikalny styl.

150113FRA3

Przycisk Easy Click do zamykania i otwierania odpływu to higieniczne, proste i intuicyjne rozwiązanie, które idealnie komponuje się ze zlewozmywakiem. Ukryty przelew oznacza przede wszystkim łatwiejsze czyszczenie, ale stanowi także element ozdobny. Został zaprojektowany tak, by komponował się z prostą linią zlewozmywaka i podkreślał jego nowoczesny charakter. Natomiast kwadratowa maskownica odpływu sprawia, że zlewozmywak nabiera oryginalnego wyglądu, nie tracąc swoich właściwości użytkowych.

fot. Franke

Translate »