Think Love Juices we Wrocławiu

Restauracja top modelki debiutuje we Wrocławiu. Think Love Juices, autorski pomysł Anny Jagodzińskiej, otwiera się na początku listopada 2016r. w kompleksie OVO Wrocław. To pierwsze miejsce poza Warszawą, gdzie modelka rozwija projekt związany ze swoją filozofią żywienia. Jednocześnie będzie to pierwszy punkt franczyzowy – marka planuje rozwój sieci w całej Polsce.

think-love-juices2

Anna Jagodzińska prezentowała kolekcje najwybitniejszych projektantów mody, jak Chanel, Louis Vuitton, Kenzo, Balenciaga czy Givenchy. Jako pierwsza modelka z Polski znalazła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu „Vogue”. Think Love Juices jest jej autorskim pomysłem. Restauracja specjalizuje się w świeżo wyciskanych sokach owocowo-warzywnych, nektarach i koktajlach, a także lekkich daniach wegańskich. Wyróżnia się nietypowymi kompozycjami w menu oraz filozofią odżywiania.

– Wychodzę z założenia, że jesteśmy tym, co jemy. Dlatego w Think Love Juices łączymy walory smakowe z określonym, korzystnym działaniem dla organizmu. Kompozycje są dobrze przemyślane. Nasze soki to prawdziwa bomba witaminowa i zastrzyk zdrowej energii – mówi Anna Jagodzińska.

Think Love Juices działa w Warszawie. Jednocześnie marka to także system franczyzowy –  w futurystycznym OVO Wrocław zaprojektowanym przez pracownię GSArch powstanie pierwszy punkt w ramach tego modelu biznesowego, zgodnie ze strategią rozwoju sieci w Polsce. Wrocławska restauracja będzie działała tuż obok Holmes Place, ekskluzywnego klubu sportowego należącego do międzynarodowej sieci, w Polsce obecnej dotąd również tylko w Warszawie.

– Think Love Juices to esencja zdrowego i harmonijnego trybu życia. Nasza oferta doskonale uzupełnia się z profilem Holmes Place. Po ćwiczeniach fizycznych organizm potrzebuje wartościowych składników odżywczych. Jestem przekonana, że futurystyczny budynek OVO, proponujący zupełnie nową jakość życia, to dla nas najlepsze miejsce we Wrocławiu – dodaje Anna Jagodzińska.

W OVO Wrocław Think Love Juices zajmie powierzchnię 78.39 mkw. Będzie dostępne z dwóch stron: od ulicy oraz tuż przy wejściu do Holmes Place.

– Think Love Juices wpisuje się w nowoczesny styl miejskiego życia, dlatego doskonale pasuje do koncepcji OVO. Cieszymy się, że dołączył do nas najemca, którego autorska oferta będzie stanowiła wartość dodaną na kulinarnej mapie Wrocławia – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Wcześniej z OVO Wrocław związał się również ekskluzywny salon urody i SPA Kandara. Trwa dalsza komercjalizacja lokali usługowych i handlowych. Na parterze budynku będą działały sklepy, butiki i lokale gastronomiczne, w tym m.in. OVO Bar & Restaurant. Przestrzeń handlowo-usługowa w OVO Wrocław zajmuje łącznie 4 600 mkw. Obecnie najemcy zajęli już ponad 50% tej powierzchni.

OVO Wrocław to spójny, wielofunkcyjny kompleks z apartamentami, biurami oraz hotelem DoubleTree by Hilton. Architektem koncepcyjnym jest Asaf Gottesman z paryskiej pracowni GSArch.

fot. materiały prasowe

Translate »