W Rumi powstaje osiedle Ostoja

INPRO S.A. uruchomiło sprzedaż nowej inwestycji Ostoja. Kameralny kompleks budynków mieszkalnych powstanie w Rumi. Prace związane z przygotowaniem terenu pod inwestycję już się rozpoczęły, a zakończenie budowy osiedla jest zaplanowane na 30 lipca 2021 roku.   

Osiedle Ostoja obejmie II etapy, w których powstanie w sumie 11 budynków mieszkalnych oraz trzy hale garażowe. W ramach I etapu kameralnego kompleksu zaprojektowano 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdzie się 138 mieszkań o powierzchni od 40 mkw. do 80 mkw. oraz dwie naziemne hale z miejscami postojowymi. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 156 zł brutto za metr kwadratowy.

W II etapie zaplanowano 5 budynków oraz 1 halę garażową. Mieszkańcy osiedla mogą również nabyć na wyłączność miejsca postojowe naziemne, które będą zlokalizowane na odrębnej działce drogowej. Termin zakończenia realizacji I etapu inwestycji jest zaplanowany na 30 lipca 2021 roku. Za projekt architektoniczny osiedla Ostoja odpowiada pracownia MS 15 Architektura z Gdyni, funkcję Generalne Wykonawcy pełni Inpro S.A.

fot. materiały prasowe

 

Translate »