W Szczecinie trwa budowa apartamentów Victoria

Victoria Apartments to pierwsza inwestycja ogólnopolskiego dewelopera PCG w Szczecinie. Wybór lokalizacji inwestycji nie był przypadkowy. Szczecin jako unikalne miasto-ogród, którego ponad połowa obszaru to tereny wodne i zielone, stał się wyborem numer jeden dla osiedla, na którym to natura będzie nadawać rytm. Apartamenty położone są bezpośrednio nad wodami Jeziora Dąbie, dzięki czemu bezpośrednim sąsiedztwem żeglarskiej mariny i niepowtarzalnych krajobrazów mogą cieszyć się nie tylko pasjonaci sportów wodnych.

– Pojawiając się w Szczecinie, chcieliśmy pokazać coś więcej niż wyłącznie nową inwestycję. Doceniamy potencjał tego miasta i zależy nam na jego rozwoju, jesteśmy dumni, że możemy stać się jego częścią. W filozofii PCG mieszkanie to nie tylko cztery ściany, to pewien styl życia. Z ogromną radością bierzemy udział w wydarzeniach organizowanych po sąsiedzku i staramy się animować lokalną społeczność do działania – mówi Piotr Miłoszewski, kierownik sprzedaży PCG w Szczecinie.

Pierwsze wydarzenia jako mecenas lokalnego sportu inwestor Victoria Apartments ma już za sobą: z początkiem czerwca odbyły się Regaty z okazji Dnia Dziecka organizowane przez Centrum Żeglarskim. W trakcie wakacyjnych miesięcy planowane są natomiast liczne zajęcia i wyścigi dla najmłodszych.

Pierwszy etap Victorii, budynki F, G i H, zostanie oddany do użytku mieszkańcom w I kw. 2022 roku. W tym momencie osiągnięto tam stan surowy zamknięty, a ekipa wykonuje tynki oraz instalacje elektryczne i sanitarne. Oddanie kolejnego etapu, budynku E przewidziane jest na IV kw. 2022 roku. Trwają przy nim prace konstrukcyjne. W ramach inwestycji zostaną zastosowane rozwiązania typu smart home, a każdy lokal ma możliwość zostać wykończony „pod klucz”.

fot. materiały prasowe

Translate »