Wanny jak dzieła sztuki

Subtelne linie i precyzyjne kształty wanien Laufen są jak dzieła sztuki.

Niepowtarzalny projekt Sonar, cenionej hiszpańskiej dizajnerki Patrycji Urquioli, oferuje nową wannę z dekorem, tworząc unikatową propozycję na rynku.

Wanna The New Classic Marcela Wandera zaprasza swoim wyjątkowym kształtem. Te, i inne propozycje wanien marki Laufen to wyjątkowa propozycja do wyjątkowych wnętrz.

Zachwycająca kolekcja Sonar dotąd oferowała umywalki z dekorem, a teraz można dopasować do niej niezwykle precyzyjnie wykonaną wannę z dekorem. Ta wyjątkowa struktura inspiruje do tworzenia nowych aranżacji. Wanna wykonana jest z materiału Sentec, który daje nieograniczone możliwości projektowe.

Wanna The New Classic ma subtelną linię niczym kielich otwierającego się kwiatu. To cecha wspólna dla całej kolekcji. Znajdziemy ją i w umywalkach i misce WC i bidecie. Dzięki temu wnętrze jest subtelne i romantyczne. Niepowtarzalny kształt został uzyskany dzięki plastycznemu materiałowi Sentec.

Harmonijna owalna wanna Kartellbylaufen z materiału Sentec poszerza kolekcję opartą na geometrycznych modelach. Czystość formy tworzy minimalistyczne wnętrze i jest kolejną propozycją do nieprzeciętnych salonów kąpielowych.

Materiał Sentec daje nieograniczone możliwości. Jest ciepły i przyjemny w dotyku. Dzięki zawartości cząsteczek mineralnych, powierzchnia wykonanej z niego wanny jest gładka, a zanurzenie się w wannie z tego materiału daje wrażenie kąpieli morskiej. Posiada też właściwości antybakteryjne oraz wysoki stopień antypoślizgowości. Te praktyczne zalety są idealnie uzupełniane przez jego plastyczność i możliwości tworzenia idealnie prostych i ostrych, a z drugiej strony ale też łagodnych linii.

fot. materiały prasowe

 

Translate »