Warsaw Concierge Group w OVO Wrocław

Kompleks OVO Wrocław nawiązał współpracę z liderem usług concierge w Polsce – Warsaw Concierge Group. Firma zrealizuje zadania mieszkańców apartamentów i pracowników biur tego wielofunkcyjnego obiektu.

ovo2

Rozpoczynając współpracę z prestiżowym OVO Wrocław, Warsaw Concierge Group debiutuje na Dolnym Śląsku z projektem property concierge. W futurystycznym kompleksie apartamentów, biur i hotelu, concierge będą pracować 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

– Concierge będzie u nas wykonywał zarówno usługi recepcyjne, jak i typowe dla swojego zawodu. Będzie ściśle współpracować z zarządcą, ochroną i pozostałą obsługą budynku – mówi Ewa Skrzypek, zarządca OVO Wrocław.

– Starannie wybierzemy im też specjalne uniformy, którymi będą się wyróżniać – dopowiada. Stanowisko pracy będzie zorganizowane w lobby apartamentowym, tak aby dostęp do niego mieli pracownicy biur oraz mieszkańcy apartamentów. – Wizjonerski projekt przekuliśmy w realny budynek, w którym luksusowe usługi stały się już dostępne dla wszystkich. Będziemy realizować nawet te najbardziej wyszukane życzenia naszych klientów – mówi Shuckie Ovadiah, CEO i jeden z inwestorów OVO Wrocław.

Warsaw Concierge Group to kolejna prestiżowa firma, która nawiązała współpracę z OVO Wrocław. W sierpniu swoją działalność rozpocznie tutaj najbardziej rozpoznawalna marka hotelarska na świecie – DoubleTree by Hilton. Zaoferuje 189 pokoi, w tym 54 o podwyższonym standardzie i Executive Lounge, a także 7 sal konferencyjnych, które razem z salą bankietową mogą pomieścić równocześnie do 500 osób. Z OVO Wrocław współpracę nawiązała również międzynarodowa sieć klubów sportowych Holmes Place, która w OVO Wrocław będzie operatorem centrum fitness z basenem i SPA. Operator zajmie powierzchnię 1500 mkw. na kondygnacji -1. Zarówno DoubleTree by Hilton, jak również Holmes Place debiutują na Dolnym Śląsku.

fot. materiały prasowe

 

Translate »