Wola Libre wkrótce oddana do użytku

Wola Libre, inwestycja BPI Real Estate Poland powstająca na warszawskiej Woli, wkroczyła w ostatnią fazę realizacji. Budowa zakończy się jeszcze w II kwartale br.

Wola Libre to już druga inwestycja BPI Real Estate Poland (dawn. BPI Polska) realizowana w Warszawie. Pod koniec stycznia ukończono schodkową fasadę budynku, charakterystycznie wygiętą w łuk. Jest to projekt autorstwa pracowni Hermanowicz Rewski Architekci.

W ramach inwestycji powstanie w sumie 274 mieszkania o powierzchni od 27 do 124 m2. Wśród dostępnych lokali w ofercie zostały klasyczne mieszkania typu OPTIMA o powierzchni od 40 do 98 mkw. z balkonem bądź loggią oraz APARTAMENTY o powierzchni do 124 mkw., które dodatkowo posiadają dwupoziomowe tarasy na dachu z widokiem na Warszawę. Ceny tych mieszkań kształtują się na poziomie od 7 200 zł/m2 do 12 500 zł/m2.  Wcześniej, w ofercie dostępne były również SOFTLOFTY na parterze
o wysokości aż 3,7 m, powierzchni mieszkań 43 – 62 mkw. oraz dodatkowej powierzchni prywatnych ogródków nawet do 50 kw.  Zakończenie budowy Wola Libre zaplanowane jest już w II kwartale 2018 roku.

fot. materiały prasowe