Wolska Kamienica – wmurowanie kamienia węgielnego

5 października 2017r. nastąpiło uroczyste podpisanie aktu erekcyjnego i wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję Wolska Kamienica realizowaną przez Kompanię Domową. Budowa obiektu rozpoczęła się 30 maja 2017 roku, a jej zakończenie zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

Wolska Kamienica usytuowana będzie przy ulicy Brylowskiej na Woli. W inwestycji zaprojektowano 83 lokale mieszkalne w różnorodnych metrażach: od 25 do 84 m2 i dogodnych do zaaranżowania rozkładach. Generalnym wykonawcą inwestycji jest UNIMAX Przedsiębiorstwo Budowlane. Wolska Kamienica wyróżni się ciekawą i lekką formą nawiązującą do stylu dawnej warszawskiej architektury, co podkreślą dodatkowo stylowe balustrady balkonów, portal wejściowy i staranny dobór wysokiej jakości materiałów wykończeniowych.

– Misją Kompanii Domowej jest budowanie niedużych i kameralnych osiedli w najdogodniejszych lokalizacjach stolicy. Nasze projekty mają zagęszczać tkankę miejską, a nie tworzyć ją od podstaw. Nie bierzemy pod uwagę peryferii Warszawy, gdzie infrastruktura dopiero powstaje. Wolska Kamienica idealnie wpisuje się w tę strategię – mówi Bogdan Żołnierzak z Kompanii Domowej.

fot.  materiały prasowe