Action rozwija sieć sklepów

online shopping conceptual still-life, parcel with shopping basket and bags next to it with gift cards or payment cards

Firma Action otworzyła swój kolejny, piąty sklep we Wrocławiu. Market zlokalizowany jest w centrum handlowym Ferio Gaj. W sklepie, dla wygody klientów, w ramach pilotażu zostały zainstalowane kasy samoobsługowe. Tego samego dnia otwarto również dyskont w Środzie Wielkopolskiej w centrum handlowym Kupiec Średzki.

Łączna liczba pracowników Action Polska przekroczyła niedawno 2000 osób. To dowód na to, że firma inwestuje zarówno w infrastrukturę, jak i w ludzi. Sieć oferuje zatrudnionym dobre środowisko pracy oraz wiele możliwości nauki i rozwoju, treningi umiejętności miękkich, szkolenia dla liderów i inne.

Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje.

Action to międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1700 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce i w Czechach. W 2020 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,6 mld euro. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel.

fot. materiały prasowe

Translate »