Baumit z tytułem Budowlana Firma Roku 2014

Rada Programowa i Redakcja miesięcznika „Builder” już po raz 12. oceniła osoby i firmy związane z branżą budowlaną oraz wyłoniła przedsiębiorstwa, które w minionym roku swoimi działaniami przyczyniły się do poprawienia kondycji tego sektora.

Wśród laureatów konkursu Budowlana Firma Roku 2014 znalazła się firma Baumit, a jej prezes – Jacek Czyżewicz – otrzymał tytuł Osobowość Roku. Uroczysta Gala Finałowa Builder Awards 2014, podczas której wręczano statuetki, odbyła się 12 lutego 2015 roku w Warszawie.

Konkurs Budowlana Firma Roku od wielu lat nagradza producentów materiałów budowlanych, wykonawców, deweloperów oraz architektów, którzy swoją ciężką pracą, wytrwałością i kreatywnością pokazują innowacyjne i nowoczesne oblicze polskiego budownictwa. Kapituła konkursu docenia także osoby, które wykazują się skutecznym zarządzaniem przekładającym się na rozwój, a co za tym idzie na sukces rodzimych przedsiębiorstw. Wśród laureatów XII edycji konkursu Budowlana Firma Roku 2014 znalazł się renomowany producent kompletnych systemów ociepleń, tynków, zapraw oraz produktów do układania płytek ceramicznych – firma Baumit. Przyznany tytuł jest zwieńczeniem wieloletniej działalności na polskim rynku, i podkreśla sukcesy spółki z ostatnich dwunastu miesięcy. Nagrodę w imieniu firmy Baumit odebrał Prezes Zarządu Jacek Czyżewicz, który otrzymał również wyróżnienie Osobowość Roku 2014.

certBFR2014_11_800x600

fot. materiały prasowe

Translate »